Miodowe lato [71] Honey summer

Jak będziemy żyli w zgodzie z Pszczołami to będzie mieli dobry miodek i nie tylko bo i wszystkie owoce, warzywa są z pszczelej pracy.

English version

If we live in harmony with the Bees, they will have good honey, and not only because all fruits and vegetables come from bee labor.

40 myśli na temat “Miodowe lato [71] Honey summer

   1. Poczytaj sobie ile hektarów lasu chcą wyciąć pod fabrykę samochodów elektrycznych, która nigdy nie powstanie tak jakby nie było nieużytków!
    Sasin na wybory przepieprzył 70 milionów, ale Ciebie to nie rusza oczywiście!

    Polubione przez 2 ludzi

   2. Sama sobie zaprzeczasz, czasami pytasz ile km dróg wybudowało pis. A skoro poprzedni tyle wybudowała to ile musiał lasów wyciąć. Pewnie większość z nas niepotrzebie przepieprzamy większość kasy.

    Polubienie

   3. Wiesz ile lat trzeba czekać, aby las urósł? Zdajesz sobie sprawę z tego, że niszczony jest cały ekosystem w lesie. Nie szkoda Ci zwierząt i ptaków, że tak lekko to przyjmujesz. Nie masz chyb serca dla przyrody!

    Polubione przez 1 osoba

   1. Myślę ,że za dużo chcemy, widzieć, przeżyć, w sensie doświadczyć,,umieć, zrozumieć i mieć , a że możliwości są większe, a media jeszcze rozbudzają i nakręcają ,poprzez reklamy ,przekazy medialne,możliwości kredytowe to dajemy się często w to wciągać , więc czasu jest niby tyle samo ,doba ma 24h , ale my mamy za duże apetyty na to wszystko, a doba nie jest z gumy niestety , więc czasu brakuje. Oczywiście to taka moja bajka ( teoria),ale myślę ,że trochę prawdy jest w tej bajce, a być może i czas jeszcze przyspiesza też i rzekomo dłużej żyjemy, a jeżeli czas przyspieszył to tylko złudzenie ,że dłużej żyjemy, chyba raczej tylko szybciej czas leci .;))

    Polubione przez 1 osoba

 1. sagula16 sierpnia 2021 o 13:10
  Autostrady powstały i Polacy po nich jeżdżą, a fabryka nie powstanie i tylko szkoda drzew.

  pozwoliłam sobie przytoczyć komentarz u gor, bo chce napisać, jak np. w Niemczech jest z wycinką drzew pod budowy, lub drogi. Mianowicie wszystkie drzewa przed wycinką są zliczone i inwestor jest zobowiązany prawnie do uzupełnienia drzewostanu w innym miejscu co do jednej sztuki. W przypadku drogi przy nowej drodze, a w przypadku budowli innego użytku w takiej samej ilości w najbliższym możliwym miejscu.( to tak jakby ktoś chciał nadal porównać swoje rządy do zachodnich)

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s