34 myśli na temat “Mieszkalne ruiny [70] Residential ruins

   1. No niestety , rzeczywistość ,często jest smutna,ale ,ze z natury jestem pogodna to szukam wytrwale radosnych chwil i drobiazgów z których można się cieszyć , na szczęście często przebywam blisko przyrody i stamtąd czerpię radość :))

    Polubione przez 1 osoba

   2. Też bym chciał – to znaczy , chcesz ,czy nie chcesz , co stoi na przeszkodzie ,ciągle obcujesz z przyrodą, tyle już lat i nie czerpiesz z tego radości? Nie wierzę ,radość trzeba poczuć w sercu to ją prawie wszędzie dostrzeżesz,trzeba od rana nastawić się radośnie, że dostrzegę dzisiaj wszystkie radosne i piękne momenty,chwile , a wieczorem zapisać i podziękować z wdzięcznością za każdą tą chwilę.Jak tak zaczniesz robić to zobaczysz,że zaczniesz je zauważać , bo one są tylko jak się na nie nie otwieramy to nie zauważamy.Wdzięczność to potężna siła , uczy wiary radości miłości do Stwórcy ,do siebie, do innych i do przyrody.Wystarczy z rana się otworzyć .nastawić azymut na radość na pozytywna energię ,a wieczorem przypomnieć sobie i podziękować Stwórcy za te dary i sobie ,że je zauważyliśmy.Do życia trzeba podchodzić z otwartym ufnym sercem i umysłem więcej obserwować ,mniej wymyślać przeszkód , a te co spotykamy z Bożą pomocą pokonywać ,to są nasze lekce,które trzeba odrobić .Pozdrawiam z radością pomimo kiepskiej pogody ,to okazja do załatwienia zaległości w domu, po dłuższej nieobecności i przygotować się na następny wyjazd :)) :)) :))

    Polubione przez 1 osoba

 1. Łukasz 😊
  ruiny dzięki Twoim zdjęciom choć na chwilę ożyły… w piękny zawoalowany malarski sposób pokazałeś te miejsca, przez niektórych zapomniane…. historia dopomina się wejścia…. oczywiście takiego poznawczego…a może i naprawczego!

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s