Gdzieś w oddali pod zachmurzonym niebem / Somewhere in the distance under a cloudy sky

Może to dobry kierunek.

English version

Maybe it’s a good direction.

Reklama

19 myśli na temat “Gdzieś w oddali pod zachmurzonym niebem / Somewhere in the distance under a cloudy sky

   1. Tak, jak się w głowie myśli kotłują ,to zagłuszają. Medytacja pomaga wyciszyć myśli, wczuć się w swój oddech i myślami za nim podążać i spokojnie wdech i co czuję w moim ciele jak oddycham i spokojny wydech i cały czas wczuwasz się w ciało co czuje .To najprostszy sposób wyciszenia myśli i medytacja,czasami wystarczy kilka oddechów , ale można robić częściej, apotem już będzie łatwiej to można wydłużyć czas ,albo wprowadzić inne medytacje.Warto próbować .:)):)):))

    Polubione przez 1 osoba

   2. Tego musisz się nauczyć sam , a właściwie to każdy to umie i Ty też ,przecież umiesz oddychać i czujesz jak oddech rozpływa się po Tobie ,czujesz też swobodny spokojny wydech ,bo on sam się wydycha ,chyba ,że na siłę go zatrzymasz, ale w końcu i tak wypuścisz .Musisz sobie tylko to przypomnieć czuć .przypomnij sobie jak byłeś dzieckiem bawiłeś się swoim oddechem . No nie powiesz mi ,ze nie umiesz oddychać , bo jakbyś nie umiał to byś już nie żył,a żyjesz ,więc chociaż na chwile odstaw myśli i skup się na oddechu i rób to kilka razy dziennie po kilka oddechów , a zdziwisz się jak szybko ci się to przypomni .Powodzenia:)):)):))

    Polubione przez 1 osoba

   3. To bierz się za swój oddech i sam zobaczysz ,że mało ,że ciekawe to prawdziwe i bardzo łatwe a do tego cudownie uspakaja umysł i droga do serca otwarta.Nie ma co czekać .przecież oddychasz tyle lat więc tego nie musisz ćwiczyć ,i najlepiej na początek ,żeby długość oddech była taka jak wydechu,naturalna ,taka jak Ci pasuje naturalna. Powodzenia:))

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s