57 myśli na temat “Wiosenny deszcz / Spring rain

   1. Wybacz ale komentarz zupełnie bez sensu. Jakbyś widział za oknem wirujące płatki śniegu , szyby zalane od góry do dołu od deszczu i temperaturę w okolicach 5 stopni to raczej nie kojarzył byś tej pory roku z wiosną i kwietniem.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Czy taka być powinna to bym polemizowała. Ja nie oczekuję lata w kwietniu, ale listopad w tym miesiącu to lekka przesada. Jeszcze trochę to zaczniemy się topić w tej wodzie. Dobrze że nie mieszkam w okolicy jakiejś większej rzeki bo bałabym się powodzi.

    Polubione przez 1 osoba

   3. Niech będzie lekki minus, a nie kurtyna wody z nieba. Pamiętam też czasy kiedy w maju padał śnieg. Taka pogoda była akurat jak miałam komunię. Biały tydzień miał podwójne znaczenie. Raz że był biały z nazwy a dwa że właśnie popadywał sobie śnieg.

    Polubione przez 1 osoba

   4. Możliwe. W 2019 roku kiedy byłam w połowie maja na cieplutkiej Malcie były dni że było bardzooo zimno. W zasadzie tylko ostatniego dnia było pięknie i ciepło że mogłyśmy wybrać się na Błękitną Lagunę na plażę a tak to prawie cały czas chodziłyśmy w kurtkach. Zresztą tubylcy mówili że tak zimno nie było od lat. Więc śnieg w maju też specjalnie mnie już nie zaskoczy pomimo efektu cieplarnianego 😉

    Polubione przez 1 osoba

 1. pogoda jest dobra na ten czas.. dobra na wiosnę:
  deszcz nawadnia ziemię dla wschodzących i budzących się po zimie roślin, choć chłód nie pozwala roślinom za szybko wystartować. Ale to dobrze, bo zimna Zośka w połowie maja i zimni ogrodnicy w okolicy 20V mogliby mocno zaszkodzić pospieszonym roślinom.
  Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie 😉

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s