Środowe szaleństwa w środku tygodnia / Wednesday madness in the middle of the week

Trzeba ten środek tygodnia jakoś zacząć. Ja postanowiłem wykorzystać piękną pogodę do rozkoszowania się śniegiem. A jak tam u Was mija środa? Udanego dnia i reszty tygodnia.

English version

You have to start this middle of the week somehow. I decided to use the beautiful weather to enjoy the snow. How is Wednesday going with you? Have a great day and the rest of the week.

37 myśli na temat “Środowe szaleństwa w środku tygodnia / Wednesday madness in the middle of the week

   1. U mnie saren jest bardzo dużo. Dzikich dużych ptaków również. Śmieję się, że każde pole ma swojego „myśliwego”-lotnego. Zapewne to zasługa ostatnich ciepłych zim.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Mi na wiosnę dwa łosie przed nosem przebiegły! Najlepsze, że do momentu „spotkania” nie słyszałam ich, ani nie widziałam. Pędziły (cicho…) jak wiatr!

    Polubione przez 1 osoba

   3. Miałem podobne doświadczenie ze stadem jeleni w lesie, najpierw cisza a po chwili delikatny szum lisci i nagle wyskakuje stado jeleni i pędzi jakieś 2m przede mną niesamowite uczucie.🦌…🦌…🦌…🦌…🦌…🦌…🦌..🦌.🦌 I rzeczywiście jak wiatr🌪

    Polubione przez 1 osoba

   4. Jak sytuacja zimowa u Ciebie? Podobno śniegu masz nadmiar choć nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz ale chyba tam gdzie śnieg sięga do kolan na obecną chwilę. Napisz kilka zdań jak jest u Ciebie. Pozdrowionka

    Polubienie

   5. Śniegu dużo. Podobno ma wciąż i dalej padać. Dobra aura na sanki czy zabawy na śniegu. Nawet moje koty „nurkują” w tych zaspach:D Także biało jest! PozdrawiaM!;)

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s