100 myśli na temat “Obok pusto / Next door is empty

   1. Pewnie że się nie znam i masz rację krok robi różnicę. Ale wystarczy zatęsknić za sobą i wąskie łóżko zbliża jeszcze bardziej. Na stancjach są dwa łóżka to na bogato. Skoro się tu obudziłem i widocznie chwilowo stał się moim pokojem.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Dla mnie to jak pokoik na stancji dla uczniów. Nastrojowo, to duże łóżko dla nas obojga razem nie osobno, kwiaty na stoliku, czekoladki, koronkowy szlafroczek na poręczy łóżka koniecznie kilka płomyków świec.. Widzisz nas w takim miejscu?

    Polubione przez 1 osoba

   3. W takim pokoju tak, widzę siebie, ale nam mentalnie nie po drodze, Łuki. Ty jesteś z innego świata. Ciągle sprzeczalibyśmy się. Pamiętam, jak Ciebie poznałam. Pomyślałam „Boże co to za stary dziad” Masz takie poglądy, że ja naprawdę wzięłam Ciebie za grubo po 70 tce, bo po 50 tce jeszcze przejawiają wigor, radość życia, improwizację. Łuki Ty ze mną byłbyś nieszczęśliwy. Nie zrobiłabym Ci tego. Każda potwora musi znaleźć swego amatora. Byłbyś zły na mnie i zaczął w końcu myśleć, że Baska jest z księżyca, a ja z ziemi. I wróciłbyś do pokoju z osobnymi łóżkami. Nie warto zaczynać czegoś co z góry jest przegrane. Ja dla Ciebie chcę szczęścia, tylko nie umiałabym go dać. Znajdziesz taką, co z radością zasiadać będziesz do rozmowy z nią, a to przy śniadaniu, kolacji, na kanapie po pracy i na kocu w lesie. Znajdziesz Swój Cud!!!

    Polubione przez 1 osoba

   4. Różni Nas wiele. Ciekawe jakie Ja mam poglądy a jakie Ty. Wydaje mi się ze próbujesz być młodsza poglądami jak jesteś. Baska jest z ziemi i Ja jestem z ziemi. Racja nie nadążył bym za Tobą. Cieszę się że znalazłaś swój kolejny cud. Wymodliłem Ci abyś była szczęśliwa.

    Polubione przez 1 osoba

   1. Na dzien dzisiejszy napewno nie,ale kto wie co będzie za jakiś czas.Jednak nie zamierzam nad tym gdybyć bo tak naprawdę czas pokaże czy jeszcze wróce.

    Polubione przez 1 osoba

   1. Myślę,że złotej rady ode mnie nie uzyskasz.Bo niestety nie jestem zbyt dobrym doradcą tym badziej,że czasem sama nie ogarniam życia i tak naprawdę jedyna zaleta tego wszystkiego to moji synowie.Gdyby nie oni zapewne wolałabym być sama i samotna niż z kimś dla kogo jestem dodatkiem do całej układanki.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Wiesz wydawać mogło mi się jakieś dwa lata temu kiedy byłam młoda i głupia,ale juz nie teraz.A teraz jest jak jest z nadzieją na zmiany.

    Polubione przez 1 osoba

   3. Coś ty ja cicha i spokojna czasem nawet myslę,że za spokojna.Synek mi sprzedał odrobinę choroby.I jemu praktycznie przechodzi a mnie rozklada na łopatki.

    Polubione przez 1 osoba

   4. Z tym kurowaniem to cieżko idzie.Co do spokojnosci to tak na zewnatrz ostoja spokoju a w środku burza szaleje,ale to co we mnie to tylko moje.A co do bloga to już od paru michow nie prowadzę. I jak widać w sumie nikomu to roznicy nie robi.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s