41 myśli na temat “Czy to zwiastuje coś… / Does this herald something…

   1. Wiesz dziś był dzien naprawdę mieszany,ale tak na koniec okazało sie że chyba wszystko co złe uszło i jest o niebo lepiej jak wczoraj dzis moge ☺ nie przez …. .

    Polubione przez 1 osoba

 1. Samo się nic nie oczyści to my ludzie zasyfiliśmy całą planetę i fizycznie i mentalnie ,matka natura ostrzegała nas od wielu już lat, ale my nie słuchaliśmy jej ostrzeżeń.To my musimy oczyścić i naturę i swoje umysły i serca

  https://molekulka.wordpress.com/?s=mo%C5%BCemy+stworzy%C4%87+raj+na+ziemi

  https://molekulka.wordpress.com/?s=Czas+przebudzenia
  Od 18 lat piszę te swoje rymowanki i od osiemnastu lat o treści ekologicznej o zmianie świadomości i tysiące ludi o tym pisze i mówi ,ostrzega i co to dało ?
  Człowiek dokąd nie poczuje noża na gardle to nic nie zrobi,natur zmusza nas , a jeżeli i tonie zadziała to się nas pozbędzie :))

  Polubione przez 1 osoba

   1. Rymowanki uświadamiały ludziom skutki ich bezmyślnego niszczenia planety,jak i apele ekologów ale nie wielu brało sobie te ostrzeżenia do serca,i dalej jedni zbijali kasę na ludzkiej skłonności do dogadzania sobie,a większość z nas folgowała sobie i nabijała im kasę ,więc raczej nikt nie jest bez winy razem niszczyliśmy i pozwalaliśmy niszczyć mamę Ziemię :))

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s