67 myśli na temat “Spotkanie z łosiem / Meeting with elk

 1. Niby: niech ryczy z bólu( według wersji PO z bulu)ranny łoś, zwierz zdrów przemierza knieje. A tu przyszedł łosio powiedzieć na ławeczce i pewnie jadł słonecznik i pluł naokoło 🦌

  Polubione przez 2 ludzi

   1. Zib- nie widzę, aby zmarły był tu opluwany. Sagula stwierdziła fakt. Ty za to jesteś w formie, jak się można domyślać, bo z łatwością przychodzi Tobie obrażanie i opluwanie innych tu na blogach. Wystarczy mieć inne poglądy, podejście do życia. Przypomnij sobie czasem, że milczenie jest cnotą.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Twoja luba nie stwierdziła żadnego faktu, proszę o dowody na to że prof. Szyszki był przeciwko łosiom. Jak ich nie potrafisz znaleźć to zastosuj się do własnej rady. Zamilcz, albo idź na czarny marsz POłączony z parada rownosci😁

    Polubione przez 1 osoba

   3. Ja wiem, że dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu. Bezrefleksyjnie obrażasz innych, nie przyjmując do swojej świadomości tego, że można mieć odmienne poglądy. Plujesz jadem, nawet jeśli ktoś zwraca się do Ciebie ze spokojem i kulturą.
    Ja już wymieniać z Tobą zdań nie zamierzam. Zostawię tylko dobrą radę- pomyśl trzy razy, zanim coś napiszesz. Albo nie- pomyśl dziesięć. Może uda się Tobie kogoś nie obrazić.

    Polubione przez 1 osoba

   4. Nie zauważyłaś że przestałem tracić czas na czytanie Twojej wybitnej tworczosci. Nawet nie wtrącam się w Twoje bezmyślne komentarze. To Ty wtrącasz się w coś kompletnie nie wiedząc ile razy toto(segula) i czerniaka mnie tu i owdzie. Zatem to Ty nie stosujesz się do netykiety wtrącając się i próbując moderować nie na swoim blogu.
    Nie proszę abyś się zastanowiła nawet raz, to zapewne przerasta Twoje mozliwosci.
    Co do Szyszki, to w całej skandynawii, w Niemczech i wielu innych krajach poluje się na łosie aby populacja Nie przekraczała pewnych określonych limitów, i to wam, zwolennikom Polski jako miejsca w którym bogaci Niemcy i inni mają mieć dla siebie rezerwat jakoś nie przeszkadza!
    Jeśli kiedyś popełnił bym błąd i trafił na Twój blog, wtedy masz prawo mnie ustawiać s tak wsadź sobie swoje Rady w dowolne miejsce którego zresztą nikt nie chce dotykać!
    Chamska reakcja na chamskie wtrącanie się w czyjąś wymianę zdań, tylko że wiem. Wam wolno!

    Polubione przez 1 osoba

   5. A jednak pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz. Ja bardzo się cieszę, że zniknąłeś z mojego bloga jako czytelnik. Moja twórczość jest moja, nigdy nie twierdziłam, że jest wybitna. Nie uważam, że moje komentarze są bezmyślne. Nie umiesz okazywać innym szacunku. Nie umiesz dyskutować. Sposobu w jaki obrażasz mnie w powyższym komentarzu nie będę nawet nazywać. Nie trzeba. Z przypadłości jaką jest nienawiść do innych trudno jest się wyleczyć. Tak, jesteś chory na nienawiść do innych.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s