31 myśli na temat “Nad stawami / Over the ponds

 1. Trudno żeby się nie podobały. Choć jak wiesz, jeśli coś nie przypada mi do gustu, to wyrażam to wprost. Wracając jednak do tych widoków, tak niektóre zdjęcia podobają mi się i uwiecznione na nich widoki. Oglądając je, mając za oknem biura, budynki, szum tramwajów i autobusów, warkot samochodów i zapach spalin, mogę na chwilę przenieść się tam, gdzie cisza, spokój, wytchnienie. Coś co cieszy oko i duszę.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Jak najbardziej i to sporo. Nawet niedaleko mnie jest mój ulubiony park Saski. Tylko, jak mam korzystać z tych zielonych zakątków będąc w pracy? A o tym właśnie napisałam. Kiedy oglądam zdjęcia, nie jestem w parku, na łące, tylko tam, gdzie zdecydowanie na wierz wychodzą widoki i głosy miasta :-).

    Polubione przez 1 osoba

   1. Thank you for the invitation. You are so right. Absolutely beautiful places there and visiting there is on my ‘bucket list’ list😊. So far, I have only been to Mexico and Canada. If you haven’t been to Canada and their national parks put it on your list. It’s absolutely gorgeous. And, the US has many wonderful places as well.

    Polubione przez 1 osoba

   2. When you go,
    Start with Banff, Jasper and all the national parks near there. Near Calgary😊. As a photographer, you’ll find the beauty provides many opportunities for great shots!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s