55 myśli na temat “Diabelskie nasienie / Limb of the devil

   1. Dla mnie nie jest to jednoznaczne, bo miałam taki przypadek, że pewnego dnia w domu znalazłam tylko ogon, a reszty nie było. Nad tym siedział mój kot patrząc z dumą nad swym trofeum. Gdy podeszłam bliżej, z przerażeniem stwierdziłam, że to ogon wiewiórki. Nie wiem też czy wiewiórka przeżyła i co do tego miałam duże wątpliwości, bo wiem jak się kończą pewne spotkania z moim kotem. Szczególnie, że moi sąsiedzi postawili mu zarzut, że działa w kociej zorganizowanej grupie przestępczej, co gorsza jej przewodzi i w okolicy łapie wszystko co się rusza. No taki to dzikus, ale co poradzić, żyje jako wolny kot, a ja nie mam prawa mu tej wolności odebrać.

    Polubione przez 3 ludzi

 1. Sorry Łukasz , może się nie znam na fotografowaniu , ale dla mnie zdjęcie powinno przedstawiać coś konkretnego a tu ani zdjęcie ani podpis pasują jak pies do jeża. To zdjęcie powinno mieć opis co to jest i wtedy puszczamy wodze fantazji i wymyslamy cuda na kiju przebijając się pomysłami. Może wyjasnisz co to takiego bo może ja z racji blond włosów jestem za mało inteligentna aby rozwikłać tę zagadkę szczególnie w oparciu o opis do zdjecia.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. No proszę Agnieszko… Właśnie zdjęcie nie zawsze musi przedstawiać coś konkretnego oczywiście mówimy tu o zdjęciu abstrakcyjnym. I w ten sposób ja również nie zadaje nikomu zagadki, Tu jest przedstawiony urywek z mojego życia A jak się do tego odniesie czytelnik to jego indywidualne podejście. Nie oczekuje tu odpowiedzi co to jest. Każdy interpretuje według siebie moje zdjęcie.

   Polubienie

 2. Na tym polega talent, by pokazać coś, co daje pożywkę do ruszenia mózgownicy, bo zmusza do myślenia, główkowania i zastanawiania się czemu miało służyć.
  Pozdrawiam

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s