38 myśli na temat “Mgliste powitanie / A misty welcome

 1. Bajkowe zdjęcia. 🙂 Wczoraj rano (przed 7.00) szłam do pracy i to nie była mgła, ale po prostu mleko! Bardzo lubię mgłę, ale gdybym prowadziła samochód w takiej pogodzie to na pewno zmieniłabym szybko zdanie.
  Pozdrawiam! 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Obie fotografie są nie samowite kolorystycznie w klimacie jesieni,tajemnicze,mistyczne.Szczególnie ta pierwsza bardzo mnie ujęła, jasny welon mgły rozpostarty między ziemią a niebem, rozświetlający przestrzeń dzielący i jednocześnie subtelnie zlewający,łączący dwie przestrzenie, niebo z ziemią ,tworząc jedną całość, a do tego w oddali to słońce przebijające się delikatnie przez cienki welon mgły.Biały świetlisty pas mgły wnikający i łączący płaszczyznę zaoranej ciemnej ziemi z niebem ociepla i rozświetla całą przestrzeń.Gratuluję naprawdę fantastyczna fotka,udane łowy :))

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ja tylko próbuję nieudolnie ubrać w słowa wrażenia i emocje wywołane przez twoje fotografie,chociaż zdaję sobie sprawę ,że to jest niemożliwe, bo słowa nie mają tylu odcieni co barwy a jak opisać subtelne niuanse światła i kształtu,a do tego ten sam obraz u każdego z nas wywołuje inne emocje i wrażenia, a nawet u nas ten sam obraz za każdym razem może inaczej być odebrany.Aparat wzroku i psychika
  człowieka są bardzo skomplikowane.Pewnie znasz powiedzenie ,że nie wchodzi się dwa razy to tej samej rzeki , bo rzeka ciągle się zmienia .Z obrazem jest na odwrót to my ,nasz sposób patrzenia ciągle się zmienia.:))

  Polubione przez 1 osoba

 4. Komentarz który przed chwilą u Ciebie napisałam nasunął mi pomysł krótkiego wiersza,często mi się to zdarza, pisząc komentarze mimo chodem wpadam na temat nowego wiersza. Ten ma tytuł „Nasz sposób patrzenia”
  Pozdrawiam na jeden z niekończących się sposobów pozdrawiania ,ahoj.:))

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s