Opustoszały blok / Deserted block

image

Troszkę straszy okolicę ale już chyba mieszkańcy się przyzwyczaili do niego. Opustoszały blok stoi i czeka albo na remont albo na wyburzenie. Chyba że to pamiątka z dawnych czasów. Zdjecie wykonane 8megapixelowym aparatem LG Optimus.

(English version)
A little haunted the area but I think the residents have gotten used to it. Deserted block standing and waiting either for renovation or for demolition. Unless it’s a reminder of the old days. Photo made 8M pixel camera, the LG Optimus.

Opublikowano przez WordPress dla Androida

7 myśli na temat “Opustoszały blok / Deserted block

 1. Nieszka/ Niestety dużo jest takich miejsc również w centrach miast, w które można by zainwestować i stworzyć fantastyczne osiedla lub mieszkaniówki w sercu metropolii. Miejsca do życia, które będą blisko miejsc pracy i z dostępem do kanalizacji, elektryczności czy gazu. Ale niestety zamiast inwestować w taki czarne dziury na mapie miast buduje się hektary domków jednorodzinnych przy granicach administracyjnych, niepodłączonych do infrastruktury ale za to w pobliżu pola („zieleni”), które lada moment będzie zabudowane przez kolejne osiedla. Oczywiście są sensowne osiedla domków jednorodzinnych ale niestety nie tak dużo aby trafić na nie bez uprzedniego researchu.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Zgadzam się z tobą całkowicie! nie mogę patrzeć na to jak ludzie stawiają domy w polach, 5 lat temu rosło żyto zboże kukurydza a teraz osiedla domków.
   Potem się dziwią że nawiedzają ich trąby i powodzie skoro z „buciorami” wchodzi się w naturę to jakoś musi się bronić

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s