Niebiosa / Heaven

image

image

Dziś coś niezwykłego.
Niebo rozchyla się i wypuszcza smugę światła które robi niezwykłe wrażenie. Oczywiście złapałem za LG x2 i uwieczniłem dla was to zjawisko.

(English version)
Today something unusual.
The sky opens her up and puts forth a streak of light that makes a remarkable impression. Of course, I grabbed the LG x2 and immortalize for you this phenomenon.

Opublikowano przez WordPress dla Androida

Reklama

43 myśli na temat “Niebiosa / Heaven

 1. piękny widok… ostatnio widziałam coś podobnego i byłam zła że komórka się rozładowała, a aparatu nie miałam przy sobie. Uwielbiam widok tego żółtego czegoś połączeniu z niebem. Niestety w Warszawie brak takich widoków 😦

  Polubione przez 1 osoba

   1. To też prawda – jednak trochę psują widok wielohektarowe uprawy kukurydzy,w sumie w pewnym sensie cały zasłaniają jak wyrośnie. Ale nie o to chodzi, najwiecej uroku mają dla mnie pola niczym pola szachownicy poprzemieniane róznymi uprawami. Niestety coraz rzadszy obrazek

    Polubione przez 1 osoba

   2. Dlaczego z tuńczykiem jest całkiem ok, gotowana też niezgorzej – ale pop corn rzeczywiście mi nie podchodzi i krajopbrazy kukurydzianych pól, jak w kiczowatych horrorach.

    Polubione przez 1 osoba

  1. Dzięki i cieszę się że się podoba.
   Zdjęcia wychodzą prosto z Telefonu czyli bez żadnych obróbek jedynie czasami je przycinam ale nie Ingeruje graficznie w zdjęcia. Mój blog pokazuje jakie piękna nas otaczają okiem mojego obiektywu LG.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s